2014.gadā

No 23.līdz 26.Jūlijam - Valmierā norisinājās

gaisa balonu festivāls

Valmieras kauss 2014.

 

No 8.līdz 10.augustam - Valmieras pilsētai 730 gadu jubileja (pilna pasākumu programma) un,

protams, neiztrūkstošs ir Starptautiskais gaisa balonu festivāls Valmieras kauss 2013.

Aktuālā festivāla informācija Draugos vai arī Facebook.

Svinam svētkus kopā!


Kandava_20135.jūlija vakarā un 6.jūlija rītā 6 mūsu piloti iepriecināja Kandavas un Pūres iedzīvotājus ar diviem skaistiem lidojumiem!

 

Gaujas Nacionālais Parks15.maija agrā, apbrīnojami skaistā rītā no diviem, Kaspara Stāmura un Arņa Miķelsona pilotētiem, gaisa kuģiem "ELVI" "Vides filmu studijas" puiši veica Gaujas Nacionālā parka filmēšanu. Rezultāts tiks izmantots "GNP" 40.gadu jubilejas filmā.

 

 

Dvietes palienes dabas parks1.maijā Kaspars Stāmurs ar gaisa balonu "ELVI" veica apsekošanas lidojumu pār Dvietes palienes dabas parku.

 

 

No 3.līdz 5.maijam Rīgā notika gaisa balonu festivāls "RĪGAS VĪZIJAS 2013", kuru organizēja Rīgas Dome sadarbībā ar Ceļotāju klubu "Altius".
Sākotnēji festivālā plānoja piedalīties arī kluba "99 gaisa baloni" piloti ar savām komandām – Kristīne Vēvere, Gints Gailis, Arnis Miķelsons un Kaspars Stāmurs, bet...

Īpašu, nemotivējošu un savā ziņā negodīgu nosacījumu izvirzīšana no rīkotāju puses, mainot spēles noteikumus spēles laikā, lika atsaukt savu dalību festivālā visiem minētajiem pilotiem. 

Arnis Miķelsons: Uzaicinājumā dalībai pasākumā bija skaidri norādīts, ka lidojumi notiks teritorijā, uz kuru attiecas virkne papildprasību, salīdzinot ar citām lidojumu teritorijām (Mēs lidosim Rīgas [lidostas] kontrolētā gaisa telpā). Tā kā man nav tiesības lidot šādā gaisa telpā, sazinājos ar organizatoriem un 28.03.2013 saņēmu informāciju, ka uz pasākuma laiku lidojumu teritorijai spēkā būs īpaši "Lidojumu noteikumi" un, pēc atbilstošo dokumentu saņemšanas, tie tiks NOSŪTĪTI pilotiem. Tā kā solīto nesagaidīju līdz pat 29.04.2013 16:00, biju spiests atteikt savu dalību.

Lasiet arī LGBSS [Latvijas Gaisa Balonu Sporta savienība] vietnē.

 

Un 6.līdz 14.septembris – datumi, kas jāiegaumē katram balonsporta līdzjutējam, jo tajos Polijā notiek 18.Eiropas čempionāts gaisa balonu sportā.

Klubs 99 gaisa baloni šajās augstākā ranga sacensībās Eiropā tiek pārstāvēts tikpat kā maksimāli – 3 piloti – Kristīne Vēvere, Arnis Miķelsons un Kaspars Stāmurs - ar savām komandām dodas turp.

© Biedrība "Sporta Klubs 99 Gaisa Baloni"

www.seoda.info www.grafiktasarim.info www.webtasarimseo.info www.seotasarim.info www.grafikseo.info www.googledanismani.info www.devteknoloji.net www.eticaretci.org www.e-ticaretim.org www.seodanismani.biz www.farklibakis.com www.grafblog.com www.guvenliukash.info www.sagliklizayifla.ws www.eokul.ws www.simdisatinal.com www.un-mongolia.com www.un-ngls.com www.unvienna.net