Jauni Gaisa Baloni

Sadarbībā ar lielveikalu ķēdi "Elvi" Klubs ir iegādājies divus jaunus gaisa balonus. Abi gaisa kuģi ir ražoti Anglijā, Cameron Balloons Ltd. To tilpums ir 90000 kubikpēdas, jeb 2200 kubikmetri.

Kluba piloti lido Pasaules čempionātā

Ungārijā, Debrecenā no 2011.gada 2.līdz 10.oktobrim notika 19.Pasaules čempionāts gaisa balonu sportā. No mūsu kluba piedalījās piloti Kristīne Vēvere un Gints Gailis ar savām komandām. Laika apstākļi sacensības nelutināja, daļu lidojumu nācās atcelt, bet tik un tā... pēc 6 izpildītiem uzdevumiem, Kristīne ir ierindojusies 18.vietā no 118, vienā no uzdevumiem iegūstot augstāko punktu skaitu - 1000.

Turpinām turēt īkšķus par savējiem!

LMT Kauss 2011 - Jelgavā

Jau atkārtoti, šogad no 10. līdz 14. augustam Jelgava pārtapa Latvijas gaisa balonu galvaspilsētā. Spītējot laika prognozēm un izvēloties lidojumiem labvēlīgu laiku LMT kausa ietvaros notika koncerti pilsētas centrā ar skatu uz Jelgavas pili, kā arī vairāki sacensību lidojumi. Kopumā sacensībās piedalījās 25 gaisa balonu komandas, pārstāvot Latviju, Lietuvu un Krieviju. Sacensību direktors Igors Lobašovs no Ukrainas pilotiem bija sarūpējis 14 uzdevumus, kuru izpilde arī noteica ceļojošā LMT kausa īpašnieku. Šogad kauss ir devies uz Lietuvu, lai nākamgad atkal atgrieztos Latvijā un kopā ar naudas balvu kļūtu par galveno trofeju. Viss augstāko punktu skaitu sacensībās ieguva piloti Gintautas MOCKAITIS - Lietuva (1.vieta), Zydrunas KAZLAUSKAS – Lietuva (2. Vieta), Evgeny CHUBAROV – Krievija (3. Vieta). Mūsu kluba piloti atrodas attiecīgi Gints GAILIS (7.vieta), Kristīne VEVERE (8.vieta), Arnis MIĶELSONS (9. Vieta), Mārtiņš BRIĢIS (18. Vieta), Kaspars STĀMURS (19. Vieta).  Sveicam kluba pilotus ar sasniegtajiem rezultātiem!

PS.Pilna sacencību rezultātu tabula skatāma šeit

© Biedrība "Sporta Klubs 99 Gaisa Baloni"

www.seoda.info www.grafiktasarim.info www.webtasarimseo.info www.seotasarim.info www.grafikseo.info www.googledanismani.info www.devteknoloji.net www.eticaretci.org www.e-ticaretim.org www.seodanismani.biz www.farklibakis.com www.grafblog.com www.guvenliukash.info www.sagliklizayifla.ws www.eokul.ws www.simdisatinal.com www.un-mongolia.com www.un-ngls.com www.unvienna.net