Nāc lidot!

Cilvēks jau izsenis ir sapņojis par iespēju pacelties gaisā, nonākt tuvāk saulei un lidot. Lidojumi vilināt vilina. Ar iespēju ātrāk nonākt no vienas pasaules vietas otrā, ar iespēju izbaudīt planēšanas burvību, bet lielākoties – ar iespēju atrasties kaut gabaliņu virs zemes un vērot to no putna lidojuma. To piedāvā dažādi lidaparāti - lidmašīnas, deltaplāni, helikopteri un citi. Tomēr viens no neaizmirstamākiem ceļojumiem ir lēni mierīgs lidojums gaisa balonā. Ja vēlies izjust un ieraudzīt Latviju no putna lidojuma, izbaudi to gaisa balonā!

Sporta klubs „99 gaisa baloni” piedāvā izbaudīt romantisku un ekskluzīvu lidojumu gaisa balonā. Esam pārliecināti, ka pirmais lidojums gaisa balonā Jums kļūs par neaizmirstamu notikumu.

Klubs piedāvā gaisa balona atsaiti (gaisa balons ir atsaitēts ar stiprām virvēm uz zemes, bet var pacelties līdz pat 7 stāvu mājas augstumam) Jūsu jubilejas svinībām, korporatīvajiem pasākumiem. Gaisa balons atsaitē var kļūt par Jūsu pasākuma spilgtāko elementu, ļaus Jūsu viesiem pacelties un apskatīt tuvāko apkārtni no putna lidojuma.

Lidojumi notiek gan ziemā un vasarā, gan pavasarī un rudenī. Tomēr gaisa balona lidojums lielā mērā atkarīgs no diennakts stundas un laika apstākļiem. Lidojumi var notikt tikai tad, ja nav nokrišņu un vēja ātrums nepārsniedz 5 - 6 metrus sekundē (gaisa temperatūrai nav nozīmes). Latvijā lidojumiem piemērotākais laiks ir vasara, tad lidojumi notiek no rītiem, 2 - 3 stundas pēc saullēkta, un vakaros, 2 - 3 stundas pirms saulrieta.

Gaisa balona lidojuma virzienu nosaka vējš – balons lido tikai vēja virzienā. Lidojums un attālums atkarīgs no vēja ātruma: parasti lidojums ilgst apmēram vienu stundu, un gaisa balons vidēji veic 10 - 20 km lielu attālumu.

Lidošana gaisa balonā nav lēts prieks, tomēr ir vērts pamēģināt!

Nāc lidot!

Papildus informācija:
Biedrība ”Sporta Klubs 99 Gaisa baloni”
Tālrunis: +371 29249443

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Biedrība "Sporta Klubs 99 Gaisa Baloni"

www.seoda.info www.grafiktasarim.info www.webtasarimseo.info www.seotasarim.info www.grafikseo.info www.googledanismani.info www.devteknoloji.net www.eticaretci.org www.e-ticaretim.org www.seodanismani.biz www.farklibakis.com www.grafblog.com www.guvenliukash.info www.sagliklizayifla.ws www.eokul.ws www.simdisatinal.com www.un-mongolia.com www.un-ngls.com www.unvienna.net