Par klubu

Sveicināti klubā 99 gaisa baloni!

 

 

99 gaisa baloni patreiz ir lielākais klubs Latvijā, kurā iesaistīti gaisa balonu entuziasti un kura pārziņā ir lielākais skaits gaisa balonu - 8.

Klubs dibināts 2002.gadā. Tā idejas autore ir pilote Kristīne Vēvere. Šobrīd Klubā aktīvi darbojas 7 licenzēti gaisa balonu piloti, 4 starptautiskas kategorijas gaisa balonu sporta tiesneši jeb observeri. Ne mazāk aktīvi un nopelniem bagāti ir pārējie kluba biedri, kas darbojas komandā un ir visādi citādi radošas interesantas personības, pavisam kopā vairāk kā 30.

Pateicoties augstāk minētajam, septembrī klubs rīko ekskluzīvus balonu svētkus tikai kluba ietvaros Liepnā. Jau 9 gadus ir organizators ikgadējiem balonu svētkiem Valmierā un, pateicoties 99 gaisa baloniem, starptautiskās sacensības LMT kauss 2009.gadā svinēja savu 11.gadskārtu.

 

 

Mēs lidojam, lai vairotu prieku augšā, lejā un visapkārt. Un Tu? Nāc, pievienojies!

© Biedrība "Sporta Klubs 99 Gaisa Baloni"

www.seoda.info www.grafiktasarim.info www.webtasarimseo.info www.seotasarim.info www.grafikseo.info www.googledanismani.info www.devteknoloji.net www.eticaretci.org www.e-ticaretim.org www.seodanismani.biz www.farklibakis.com www.grafblog.com www.guvenliukash.info www.sagliklizayifla.ws www.eokul.ws www.simdisatinal.com www.un-mongolia.com www.un-ngls.com www.unvienna.net